Close nav
close

KAYSERİ SAHİBİNDEN KULLANIM ŞARTLARI VE GİZLİLİK POLİTİKASI

Kullanım Şartları

Kayserisahibinden.com, Karpuzsekisi Mah. O.S.B. 47.Cad. No:6 Melikgazi/KAYSERİ adresinde mukim KAYSERİ SAHİBİNDEN (aşağıda kısaca "kayserisahibinden" olarak anılacaktır) tarafından emlakçı, gayrimenkulcü ve inşaat firmalarını son kullanıcı ile bir araya getirmek amacı ile kurulmuştur.

Kayserisahibinden, herkese açık bir sitedir. Tüm kullanıcılar için verilen hizmetler, aksi belirtilmedikçe, ücretsizdir. İlan ekleme abonelik ücretleri dışında tutulmaktadır.

Kullanım Koşulları

Aşağıdaki yazılı durumlarda, site yönetimi üyenin ve üye olmadan siteye giriş yapan kullanıcının (aşağıda kısaca “kullanıcı” olarak anılacaktır) site kullanımını engelleyebilir ve aşağıdaki girişimlere karışan kişi veya kişiler hakkında kanuni haklarını saklı tutar:

  • Yanlış, düzensiz, eksik ve yanıltıcı bilgileri, genel ahlak kurallarına uygun olmayan ifadeleri içeren ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olmayan bilgilerin siteye kaydedilmesi durumunda,
  • Sitede yer alan çalışmaların ve içeriğin kısmen veya tümüyle kopyalanarak farklı amaçlarla kullanılması veya kullanılmaya çalışılması durumunda,
  • Sitenin genel güvenliğini tehdit edecek, sitenin ve kullanılan yazılımların çalışmasını engelleyecek yazılımların kullanılması, faaliyetlerin yapılması, yapılmaya çalışılması ve bilgilerin alınması, silinmesi, değiştirilmesi durumunda.

Kayserisahibinden.com'u ziyaret eden kullanıcıların bilgileri (ziyaret süresi, zamanı, görüntülenen sayfalar) onlara daha iyi hizmet edebilmek amacı ile takip edilmektedir. Elde edilen bilgiler, gizlilik prensiplerine bağlı kalmak kaydıyla, içerik bölümümüzü zenginleştirmek ve iyileştirmek amacı ile reklam vb. konularda işbirliğine gittiğimiz firmalarca paylaşılmaktadır. Amacımız, sitenin sizin istediğiniz özelliklerde olmasını ve site gelişimini sağlamaktır.

Kayserisahibinden.com'a kullanıcı olarak giriş yaptığınızda; gayrimenkul sahipleriyle iletişime geçip, gayrimenkul satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. İlan detay sayfalarında emlakçı ile yapılacak mesajlaşma ya da telefon üzerinden yapılan iletişim kayserisahibinden sorumluluğunda değildir. Kayserisahibinden "Blog" bölümünden güncel emlak haberlerini ve projelerini takip edebilirsiniz.

Gizlilik Politikası

Kullanıcı olarak kayserisahibinden.com'a giriş yaptığınızda, kayserisahibinden sunucunuzdan bilgilerinizi almakta ve kaydetmektedir. Bu bilgiler, Google ve Facebook pazarlama etiketleri için kullanılmaktadır. Ayrıntılı bilgiler için lütfen kayserisahibinden Gizlilik Politikası'nı inceleyiniz.

Sisteme talep bırakmış kullanıcıların iletişim bilgileri, kayserisahibinden kurumsal müşterileriyle paylaşılacaktır.

Üyelik ve İletişim

Kullanıcılar, üyelik başvuru formunda yer alan Üyelik Sözleşmesi'ni kabul ederek kayserisahibinden.com'a üye olabilirler. Görüş, öneri ve sorularınız için www.kayserisahibinden.com'da yer alan "İletişim" sayfasını kullanabilirsiniz.