Close nav
close
Erni granit küp taş begonit küp taş İstanbul Antalya granit küp taş begonit küp taş İzmir Urla Çeşme Granit küp taş begonit küp taş begonit küp taş Halil usta ekibi
Erni granit küp taş begonit küp ...
120 TL
ilan detay
İkinci El ve Sıfır Alışveriş

Eviniz, ofisiniz, bahçeniz, şahsi gereksinimleriniz ve hobileriniz için ihtiyaç duyulan  ürünler sıfır ve ikinci el olmak üzere alışveriş kategorisinde yer almaktadır. KayseriSahibinden, alışveriş siteleri içinden sıyrılarak anlayışınıza, geniş ürün yelpazesi, bütçenize ve isteğinize en uygun ürünleri filtreleme seçeneği ile kolayca araştırma olanakını tanır.


Evinizde yeni bir görüntü yaratmak için her parçaya uygun mobilyaları, aksesuar ürünlerini, elektrikli ev aletlerini ve ev dekorasyon malzemelerini kategorimizden bulabilir ve evinizde az masraf ile büyük farklılıklar ortaya koyabilirsiniz. Bahçe dekorasyon ürünleri, bahçıvanlık ekipmanları, bitki ve çiçek çeşitleri gibi alt kategoriden seçebileceğiniz gibi bahçenizde harikalar yaratmanıza ve kendinize yeni bir hobi edinmenize olanak tanır.


Kategorimizde ilgi alanınıza göre seçebileceğiniz spor malzemeleri, antika parçaları gibi hobi ürünlerini ve genişletebileceğiniz koleksiyon parçalarını bulabilirsiniz. Kitap, müzik, fotoğraf ile alakalı sanatsal ürünler ve resim ekipmanları ile yeni hobiler edinebilir ve büro/kırtasiye malzemeleri ile kendinize keyifli bir çalışma ortamı yaratabilirsiniz.


Hobilerinizi teknoloji ile buluşturan internetten alışveriş keyfi ile cep telefonu, bilgisayar, laptop, tablet, kamera ve tv gibi her marka ve modelden en yeni teknoloji ürünlerini s-param güvende seçeneği ile inceleyebilirsiniz. çocuğunuz veya kendiniz için satın alabileceğiniz oyuncaklar, wii, playstation 4, xbox one şeklinde oyun konsolları ve en yeni oyunlarını da müsait fiyatlarla yakalayabileceğiniz ürünler arasındadır. Teknolojik ürünleri destekleyici malzemelerden, dönem ve montaj yapımında kullanılan ekipmanlara kadar ihtiyacınız olan tüm teknik elektronik ürünlerini de alakalı kategoriden temin edebilirsiniz.


Alışveriş tutkunu iseniz, saysıcaklıkz kıyafet alışveriş ürünlerini giyim ve aksesuar kategorimizden inceleyip dolabınızı yenileyebilir, uygun fiyatlarla bulabileceğiniz mücevher ve takılar ile şıklığınızı tamamlayabilirsiniz. Anne ve bebek için gerekli tüm malzemelerden, bakım ve kozmetiğe kadar birçok ürün ile şahsi gereksinimlarınızı da karşılayabilirsiniz. Sıhhat ile ilgili problemlerinize ergonomik çözümler getirecek destekleyici medikal ürünler ise tekrar ilgili kategoride bulabilecekleriniz arasındadır. Türkiye'den temin edilmesi zor yahut naturel bir yapıya sahip bütün yiyecek ve içecek ürünleri yanı sıra, restoran ve kafe biçimı işletmeleriniz için tezgâh, dolap yada fırın benzer biçimde ürünleri de ücretsiz kargo ve taksit seçenekleri ile satın alabilirsiniz.


Bütçenize ve ihtiyacınıza uygun olan ürünler ile alakalı daha fazla malumat almak için ürün teferruat sayfalarını inceleyerek kendinize alışveriş fırsatları yaratabilir ve isteğinize uygun olan ürünleri hızlı ve güvenli ödeme seçenekleri ile satın alabilirsiniz. Online alışveriş mağazası açarak, kullanmadığınız bütün ürünleri sahibinden.Com güvencesi ile satabilir ve satın alacağınız yeni ürünler için kendinize bütçe oluşturabilirsiniz.